Reklamační řád

Reklamace

 

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je vadné, nefunkční či poškozené, oznamte zjištěné vady co nejdříve prodávajícímu e-mailem na adresu surpass@seznam.cz a telefonicky nebo případně i písemně na adresu uvedenou níže.

 

  •  Vadný výrobek má zákazník za povinnost reklamovat ihned po zjištění vady. Toto platí pro nákup online i v kamenné prodejně.
  •  Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno nebo opraveno po vzájemné dohodě a po zaslání reklamovaného zboží na naši adresu na náklady odesílatele.
  •  Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího. Musí být suché a čisté. Pokud nám dorazí zboží špinavé nebo nekompletní, bude zasláno zpět s požadavkem na úhradu poštovného.
  •  Doporučujeme ke zboží přiložit veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například fakturu, záruční list a jiné. Postačí ofocené kopie.
  •  Nezapomeňte na sebe uvést kontakt (nejlépe telefonický) pro případné upřesnění.
  •  Prodávající se zavazuje informovat zákazníka o vyřízení reklamace zasláním e-mailu nejpozději do tří pracovních dnů od obdržení reklamace od výrobce.
  •  Vaše reklamace bude vyřízena do 30 dnů od doručení na naši prodejnu. O vyřízení Vás budeme informovat pomocí e-mailu.
  •  Pokud si zboží nevyzvednete do 2 měsíců ode dne, kdy jsme ho přijali na prodejně, bude Vám účtováno skladné ve výši 5 korun za den.
  •  Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
  •  Záruční doba je uvedena u každého zboží.

 

Reklamační adresa

 

Sport-Outdoor2002
Pickova 653
Ústí nad Orlicí
562 01
Tel: +420 606 339 682
e-mail: surpass@seznam.cz
 
 

Reklamační řád se řídí ZÁKONEM č. 89/2012 Sb.

 

Reklamační řád je nedílnou součástí obchodních podmínek.

 

Vrácení zboží v zákonné 14-ti denní lhůtě

 

 

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi Vám nevyhovuje, můžete dle zákona využít možnost odstoupení od kupní smlouvy a to nejpozději 14 dnů od převzetí balíku se zbožím od dopravce.

Pokud se pro toto rozhodnete nepoužité, nepoškozené a se všemi propagačními materiály zboží zašlete na adresu provozovny  Sport-Outdoor2002, Pickova 653, Ústí nad Orlicí, 562 01.

 K vrácenému zboží připojte průvodní dopis s číslem objednávky či faktury, co zamyšlíte s vráceným zbožím dělat (vrátit peníze, výměna za jiné zboží,...) Pokud budete chtít vrátit peníze připojte č. bankovního účtu kam budete chtít poslat vrácené peníze.